0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Germany
Bundesliga, Relegation/Promotion Playoffs
VfL Wolfsburg
۳
۱
Holstein Kiel
Finished
۲۳:۰۰
International Youth
U17 European Championship, Knockout stage
England
۰
۰
Netherlands
Finished
۲۲:۳۰
Italy
۲
۱
Belgium
Finished
۱۶:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group H
Palmeiras SP
۳
۱
Club Deportivo Junior FC
Finished
۰۵:۱۵
Boca Juniors
۵
۰
Alianza Lima
Finished
۰۵:۱۵
Venezuela
Segunda Division
Angostura FC
۱
۱
Deportivo Petare
Finished
۰۰:۰۰
GV Maracay FC
۱
۱
Lala FC
Finished
۰۰:۰۰
Ucv FC
-
-
Atletico Furrial
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
Atletico PR
۱
۲
Cruzeiro MG
Finished
۰۵:۱۵
Chapecoense SC
۰
۰
Atletico MG
Finished
۰۳:۰۰
Vasco DA Gama RJ
-
-
Bahia BA
Cancelled
۰۳:۰۰
USA
US Open Cup
Miami FC 2
۱
۳
Miami United
Finished
۰۵:۰۰
Seacoast United Phantoms Pdl
۰
۲
ELM City Express
Finished
۰۴:۰۰
Jacksonville Armada
۱
۰
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۳:۳۰
FC Cincinnati
۱
۱
Detroit City FC
Finished
۰۴:۰۰
Orange County SC
۲
۴
FC Golden State Force
Finished
۰۶:۳۰
Charleston Battery
۱
۰
South Georgia Tormenta
Finished
۰۳:۳۰
Sporting Arizona FC
۱
۱
Phoenix Rising FC
Finished
۰۷:۰۰
North Carolina FC
۳
۰
Lansdowne Bhoys FC
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte Independence
۱
۳
Ocean City Nor'’easters
Finished
۰۴:۰۰
LAS Vegas Lights
۴
۲
FC Tucson
Finished
۰۷:۰۰
Louisville City FC
۵
۰
Long Island Rough Riders
Finished
۰۳:۳۰
NTX Rayados
۲
۲
OKC Energy FC
Finished
۰۵:۰۰
Reading United AC
-
-
Richmond Kickers
Cancelled
۰۳:۳۰
FC Motown
-
-
Penn FC
Cancelled
۰۳:۳۰
Erie Commodores FC
-
-
Pittsburgh Riverhounds
Cancelled
۰۳:۳۰
Duluth FC
-
-
Saint Louis FC
Cancelled
۰۴:۳۰
Mississippi Brilla
-
-
Indy Eleven
Cancelled
۰۴:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
-
-
FC Wichita
Cancelled
۰۴:۳۰
Sacramento Republic FC
-
-
San Francisco City FC
Cancelled
۰۴:۳۰
Nashville SC
-
-
Inter Nashville FC
Cancelled
۰۵:۰۰
Midland Odessa Sockers
-
-
San Antonio FC
Cancelled
۰۵:۰۰
Colorado Springs Switchbacks FC
-
-
FC Denver
Cancelled
۰۵:۳۰
Fresno FC
-
-
Orange County FC
Cancelled
۰۶:۳۰
Reno 1868 FC
-
-
Portland Timbers U23
Cancelled
۰۷:۰۰
USA
United Soccer League
Atlanta United 2
۵
۴
Toronto FC II
Finished
۰۳:۳۰
Bethlehem Steel FC
۳
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۱:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Djurgardens IF
۲
۰
Oerebro SK
Finished
۲۱:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group D
Flamengo RJ
۲
۰
Club Sport Emelec
Finished
۰۵:۱۵
Netherlands
Eredivisie, Relegation/Promotion Playoffs
Almere City FC
۱
۱
De Graafschap
Finished
۲۳:۱۵
FC Emmen
۰
۰
Sparta Rotterdam
Finished
۲۱:۰۰
Russia
Premier League, Relegation/Promotion
Amkar Perm
۲
۰
FK Tambov
Finished
۱۹:۰۰
Yenisey Krasnoyarsk
۳
۰
Anzhi Makhachkala
Finished
۱۶:۳۰
England
League Two, Playoffs
Exeter City
۳
۱
Lincoln City
Finished
۲۳:۱۵
Iceland
Urvalsdeild
FH Hafnarfjordur
۳
۱
KA Akureyri
Finished
۲۲:۳۰
Fylkir Reykjavik
۲
۱
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۲۲:۳۰
Scotland
Premiership, Relegation/Promotion
Livingston FC
۲
۱
Partick Thistle
Finished
۲۳:۱۵
Bulgaria
First Professional League, Placement Matches 11-14
FC Vitosha Bistrica
۰
۱
Pirin Blagoevgrad
Finished
۱۹:۰۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۲
۰
FC Dunav Ruse
Finished
۲۱:۳۰
Denmark
Superligaen, Relegation / Promotion Playoffs
Lyngby BK
۱
۲
Randers FC
Finished
۲۲:۳۰
FC Helsingor
۱
۱
Silkeborg IF
Finished
۲۰:۳۰
Indonesia
Liga 1
Psis Semarang
۰
۲
PS Tira
Finished
۱۸:۰۰
Bhayangkara Surabaya United
۱
۰
PS Mitra Kukar
Finished
۱۸:۰۰
Perseru Serui
۰
۱
Barito Putera
Finished
۱۸:۰۰
International Youth
U18 Friendly Games
Bosnia & Herzegovina
۰
۱
Croatia
Finished
۱۳:۳۰
Hungary
NB I, Women
Ferencvarosi TC
۱
۳
MTK Hungaria FC
Finished
۱۸:۳۰
China
China League 1
Meizhou Hakka FC
۱
۰
Beijing Konggu
Finished
۱۶:۰۰
Shenzhen Yuheng
-
-
NEI Mongul Zhongyou F.c.
Cancelled
۱۶:۰۰
Russia
Zone Ural/Western Siberia
Vityaz UFA
۴
۰
Amkar-Unior Perm
Finished
۱۳:۳۰
USA
Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC
۲
۲
San Jose Earthquakes
Finished
۰۷:۰۰
Serbia
Superliga, Relegation Round
Backa Palanka
۳
۲
FK Borac
Finished
۱۹:۳۰
FK Javor Matis
۱
۱
RAD Beograd
Finished
۱۹:۳۰
FK Radnik Surdulica
۳
۱
FK Mladost Lucani
Finished
۱۹:۳۰
FK Zemun
۱
۱
FK Macva Sabac
Finished
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga West
SC Schwaz
۳
۳
SV Groedig
Finished
۲۲:۳۰
Argentina
Primera Division, Women
CA Platense
۲
۲
Estudiantes de La Plata
Finished
۲۳:۰۰
Israel
U19 Premier Division 1
Bnei Yehuda Tel Aviv
۲
۳
Maccabi Netanya
Finished
۱۷:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Kaunas
-
-
Suduva Marijampole
Cancelled
۱۹:۳۰
Russia
Moscow Championship
Rosich-2
۱
۴
FSM-2
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
CS Gaz Metan Medias
۱
۰
FC Voluntari
Finished
۲۲:۱۵
Georgia
U19 Soccer League
FC Norchi Dinamo
۰
۸
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۲:۳۰
Russia
Zone Moscow
FK Sportakademklub Moscow
۲
۴
Chertanovo-m
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Small Cup
Zenit Kohtla-jarve
۱
۳
Eesti Maaulikooli SK
Finished
۲۰:۳۰
Raasiku FC Joker
۵
۲
FC Kose
Finished
۲۰:۳۰
Tallinna Depoo
۱
۳
FC Helios Tartu
Finished
۲۰:۳۰
JK Piraaja Tallinn
۶
۰
Maardu United
Finished
۲۱:۳۰
Serbia
Superliga, Championship Round
FK Cukaricki
۱
۶
Vojvodina Novi Sad
Finished
۲۱:۳۰
FK Radnicki Nis
۴
۱
FK Napredak Krusevac
Finished
۲۱:۳۰
Partizan Beograd
۲
۰
FK Spartak Zdrepceva Krv
Finished
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Tirol Liga
SVG Reichenau
۱
۲
Kematen
Finished
۲۱:۰۰
Austria Amateur
Regionalliga East
SC Esv Parndorf 1919
۰
۱
Austria Wien (A)
Finished
۲۱:۳۰
Greece
U19 Football League
Panserraikos
۸
۲
Anagennisi Karditsas
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Saint Petersburg Higher League
Parus
۰
۰
Izhorets Inkon
Finished
۲۲:۰۰
Mashtekh
۰
۱
Std Petrovich
Finished
۲۲:۰۰
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
Deportivo Moron Res.
۱
۰
Club Almagro
Finished
۲۲:۳۰
CSD Flandria Reserve
۱
۱
CA Los Andes
Finished
۲۲:۳۰
Taiwan
Intercity League
Tatung FC
۴
۰
Royal Blues FC
Finished
۱۵:۳۰
Kazakhstan
2. Division
FC Kairat Almaty Reserve
۱
۰
Kaisar Kyzylorda Reserve
Finished
۱۶:۳۰
Okzhetpes Reserve
۱
۰
Atyrau Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
CA River Plate
۲
۱
CA Union Santa Fe Reserve
Finished
۲۲:۳۰
Finland Amateur
3 Division Tampere
FC Ilves-Kissat
۷
۴
Tampereen Peli-Toverit
Finished
۲۱:۱۵
Guatemala
Liga Nacional, Clausura Playoffs
CSD Xelaju MC
۲
۱
Deportivo Sanarate
Finished
۲۱:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 1
Hoogee
۰
۳
EPS
Finished
۲۱:۴۵
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
FC Viikingit/2
۱
۴
FC Kontu
Finished
۲۱:۴۵
HIFK 3
۳
۰
FC Pohu
Finished
۲۲:۰۰
Serbia
Superliga, Women
Zfk Rad
۱
۵
Zfk Pozarevac
Finished
۱۹:۳۰
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Fc Kryvbas Kriviy Rih
۱
۳
Fc Lozovatka
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Copa Argentina
CA Huracan
-
-
Victoriano Arenas
Cancelled
۰۱:۴۰
Austria Amateur
Kärntner Liga
Asco Atsv Wolfsberg
۱
۱
SK Maria Saal
Finished
۲۱:۳۰
International Clubs
Arab Club Championship
Africain
-
-
AL Faisaly (Jor)
Finished
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید