0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie B
Frosinone Calcio
۲
۲
Foggia Calcio
Finished
۲۳:۰۰
AS Cittadella
۲
۰
FC Pro Vercelli 1892
Finished
۲۳:۰۰
FC Bari 1908
۲
۰
Carpi FC 1909
Finished
۲۳:۰۰
Empoli FC
۲
۱
Perugia Calcio Spa
Finished
۲۳:۰۰
Spezia Calcio
۰
۲
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Finished
۲۳:۰۰
Venezia
۰
۰
Pescara Calcio
Finished
۲۳:۰۰
Novara Calcio
۰
۱
Virtus Entella
Finished
۲۳:۰۰
Ascoli Picchio 1898
۰
۰
Brescia Calcio
Finished
۲۳:۰۰
US Salernitana 1919
۰
۲
US Palermo
Finished
۲۳:۰۰
AC Cesena
۱
۰
US Cremonese
inprogress
۲۳:۰۰
Ternana Calcio
۱
۲
AS Avellino 1912
Finished
۲۳:۰۰
Ireland
Premier Division
Cork City FC
۴
۰
Bray Wanderers
Finished
۲۳:۱۵
Bohemians Dublin
۰
۲
FC Dundalk
Finished
۲۳:۱۵
Waterford FC
۳
۶
Limerick FC
Finished
۲۳:۱۵
ST Patricks Athletic
۵
۲
Derry City
Finished
۲۳:۱۵
Argentina
Copa Argentina
Defensa Y Justicia
۱
۰
Mitre Santiago Del Estero
Finished
۲۳:۳۰
Union De Santa Fe
۲
۰
Juventud Unida De Gualeguaychu
Finished
۰۰:۴۰
Racing Club
۰
۱
CA Sarmiento De Resistencia
Finished
۰۴:۴۰
Spain
LaLiga 2
CD Tenerife
۱
۰
Sporting Gijon
Finished
۲۳:۳۰
Denmark
Superligaen, Championship round
AC Horsens
۲
۲
Brondby IF
Finished
۲۲:۳۰
FC Copenhagen
۰
۲
FC Midtjylland
Finished
۲۰:۳۰
Aalborg BK
۰
۰
FC Nordsjaelland
Finished
۲۰:۳۰
Ireland
First Division
Drogheda United FC
۲
۰
Wexford
Finished
۲۳:۱۵
Finn Harps
۰
۱
Cobh Ramblers
Finished
۲۳:۳۰
University College Dublin
۳
۰
Athlone Town
Finished
۲۳:۱۵
International Clubs
Copa Libertadores, Group C
Libertad Asuncion
۰
۰
Atletico Tucuman
Finished
۰۲:۴۵
Penarol Montevideo
۲
۰
THE Strongest
Finished
۰۲:۴۵
Brazil
Copa do Brasil
Luverdense MT
۲
۱
Santos SP
Finished
۰۲:۴۵
England
League Two, Playoffs
Notts County
۱
۴
Coventry City
Finished
۲۳:۱۵
China
Chinese Super League
Tianjin Teda
۱
۲
Shandong Luneng
Finished
۱۶:۰۵
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Genclerbirligi
۳
۳
Bursaspor
Finished
۱۳:۳۰
Trabzonspor
۵
۱
Kardemir Karabukspor
Finished
۱۵:۳۰
Alanyaspor
۲
۴
Antalyaspor
Finished
۱۲:۳۰
Akhisar Belediye Genclik VE Spor
۳
۱
Osmanlispor FK
Finished
۱۲:۳۰
Yeni Malatyaspor
-
-
Kayserispor
Cancelled
۱۵:۳۰
Japan
J.League 2
Fagiano Okayama
-
-
Tokyo Verdy
Abandoned
۱۴:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Valur Reykjavik
۲
۲
Stjarnan Gardabaer
Finished
۲۳:۴۵
KR Reykjavik
۱
۱
Breidablik Kopavogur
Finished
۲۳:۴۵
Keflavik IF
۱
۲
Fjoelnir Reykjavik
Finished
۲۳:۴۵
Vikingur Reykjavik
۰
۱
UMF Grindavik
Finished
۲۳:۴۵
Turkey
Super Lig
Trabzonspor
۳
۰
Kardemir Karabukspor
Finished
۱۹:۳۰
Akhisar Belediye GS
۲
۱
Osmanlispor FK
Finished
۱۹:۳۰
Alanyaspor
۳
۲
Antalyaspor AS
Finished
۱۹:۳۰
Genclerbirligi Ankara
۱
۰
Bursaspor
Finished
۱۹:۳۰
Yeni Malatyaspor
۳
۲
Kayserispor
Finished
۱۹:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura Playoffs
Deportivo Guastatoya
۱
۰
Coban Imperial
Finished
۰۲:۳۰
Croatia
1. HNL
NK Lokomotiva Zagreb
۲
۱
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۲۲:۳۰
NK Istra 1961
۱
۱
NK Rudes
Finished
۲۲:۳۰
NK Slaven Belupo
۲
۱
NK Osijek
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group G
Millonarios FC
۱
۱
CA Independiente
Finished
۰۵:۰۰
Deportivo Lara
۲
۷
Corinthians SP
Finished
۰۵:۰۰
Georgia
U19 Soccer League
Torpedo Kutaissi
۰
۰
FC Tskhinvali
Finished
۱۶:۳۰
Vietnam
V-League
SAI Gon FC
۱
۱
Sanna Khanh Hoa Bvn
Finished
۱۵:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
Union ST Florian
۲
۰
USV Allerheiligen
Finished
۲۱:۰۰
SV Lafnitz
۶
۱
Union Volksbank Vocklamarkt
Finished
۲۱:۰۰
SC Kalsdorf
۲
۱
SPG FC Pasching/Lask Juniors
Finished
۲۱:۰۰
Deutschlandsberger SC
۲
۰
Union Gurten
Finished
۲۱:۰۰
FC Gleisdorf 09
۳
۱
SK Austria Klagenfurt
Finished
۲۱:۰۰
SK Sturm Graz (A)
۱
۰
Atsv Stadl-Paura
Finished
۲۱:۰۰
WAC (A)
۱
۲
SC Weiz
Finished
۲۱:۰۰
TUS Bad Gleichenberg
۱
۸
SK Vorwärts Steyr
Finished
۲۱:۰۰
Switzerland
Challenge League
FC Vaduz
۵
۲
FC Chiasso
Finished
۲۲:۳۰
FC Wohlen
۲
۵
FC Schaffhausen
Finished
۲۲:۳۰
FC Wil 1900
۰
۲
Servette FC
Finished
۲۲:۳۰
FC Winterthur
۲
۰
FC Aarau
Finished
۲۲:۳۰
FC Rapperswil-Jona
۰
۱
Neuchatel Xamax FC
Finished
۲۲:۳۰
Mexico
Primera Division, Clausura Playoffs
Santos Laguna
۲
۱
Deportivo Toluca
Finished
۰۵:۳۰
Thailand
Thai League 1
Ubon Umt Utd
۰
۳
Chiangrai United
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Veikkausliiga
Turku PS
۰
۱
HJK Helsinki
Finished
۲۰:۰۰
FC Honka
۲
۱
Kemi Kings
Finished
۲۰:۰۰
FC Lahti
۰
۰
Rovaniemi PS
Finished
۲۰:۰۰
Kuopio PS
۲
۱
IFK Mariehamn
Finished
۲۰:۰۰
Ilves
۰
۰
Vaasa PS
Finished
۲۰:۰۰
Seinajoen JK
۰
۱
FC Inter Turku
Finished
۲۱:۳۰
Russia
Republic of Bashkortostan Championship
Junior Gtu Ufa
۱
۳
Zenit Salavat
Finished
۱۷:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
SOL De America
۱
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۴:۱۵
Thailand
Thai League 2
Thailand Honda FC
۲
۱
Chiangmai FC
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Gold Coast Veto League 1 Reserve
Mudgeeraba Reserve
۶
۰
Robina City Reverse
Finished
۱۳:۰۰
Germany
2. Bundesliga, Relegation/Promotion Playoffs
Karlsruher SC
۰
۰
FC Erzgebirge Aue
Finished
۲۰:۴۵
Sweden
Allsvenskan
IF Brommapojkarna
۲
۱
Kalmar FF
Finished
۲۱:۳۰
International Clubs
Arab Club Championship
Nejmeh Beirut
۴
۰
ASAC Concorde
Finished
۰۱:۲۰
Australia
Gold Coast Veto League 1
Mudgeeraba
۱
۱
Robina City
Finished
۱۵:۰۰
Austria Amateur
Regionalliga East
Karabakh Wien
۱
۰
FC Stadlau
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Marchfeld Mannsdorf
۲
۱
Ask-Bsc Bruck/Leitha
Finished
۲۲:۰۰
SV Horn
۲
۲
ASK Ebreichsdorf
Finished
۲۲:۰۰
SC Neusiedl 1919
۳
۲
SK Rapid Wien (A)
Finished
۲۱:۳۰
FCM Traiskirchen
۱
۲
SKU Amstetten
Finished
۲۲:۰۰
Belgium
Superleague, Women, Championship Group
Ladies Genk
۱
۵
RSC Anderlecht
Finished
۲۲:۳۰
Standard Liege
۳
۰
KAA Gent
Finished
۲۲:۳۰
Israel
Liga Alef Playoffs
Maccabi Jaffa
۱
۱
Ironi Tiberias
Finished
۱۷:۳۰
International Youth
U20 African Cup of Nations, Qualification
Cameroon
۱
۰
Uganda
Finished
۱۹:۰۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Zimbru Chisinau
۰
۰
FC Milsami
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Moscow Championship
Setun Kuntsevo
۴
۰
Vorobievy Gory
Finished
۱۷:۳۰
Sokol Moscow
۲
۰
SK Od-80
Finished
۲۰:۰۰
Romania
Liga 1, Relegation round
ACS Sepsi
۲
۱
Juventus Bucuresti
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Erste Liga
SV Ried
۰
۱
TSV Hartberg
Finished
۲۳:۰۰
FC Liefering
۲
۲
FC Wacker Innsbruck
Finished
۲۱:۰۰
WSG Swarovski Wattens
۱
۱
SC Wiener Neustadt
Finished
۲۱:۰۰
KSV 1919
۳
۳
Floridsdorfer AC
Finished
۲۱:۰۰
FC Blau Weiss Linz
۰
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۲۱:۰۰
Belgium
First Division A, Playoffs 2A
KV RS Waasland Beveren
۱
۳
KV Kortrijk
Finished
۲۳:۰۰
Royal Mouscron-Peruwelz
۵
۰
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۲۳:۰۰
SV Zulte Waregem
-
-
Lierse SK
Cancelled
۲۳:۰۰
Poland
I Liga
Odra Opole
۰
۳
Ruch Chorzow
Finished
۲۳:۱۵
Brazil
Gaucho, Serie A2 (Divisao de Acesso)
Clube Esportivo Lajeadense RS
۲
۰
Ypiranga Futebol Clube RS
Finished
۰۳:۳۰
Indonesia
Liga 1
Bali United Pusam
۱
۰
Arema Indonesia
Finished
۱۸:۰۰
Psms Medan
۱
۰
Sriwijaya FC
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Superettan
Gais Goteborg
۰
۱
AFC Eskilstuna
Finished
۲۱:۳۰
Gefle IF
۱
۲
Jonkopings Sodra
Finished
۲۱:۳۰
USA
United Soccer League
Portland Timbers 2
۷
۳
La Galaxy II
Finished
۲۲:۳۰
Australia
Football Queensland Premier League
Mitchelton FC
۱
۴
Peninsula Power Fc
Finished
۱۴:۴۵
Australia
NPL Queensland, Women
Capalaba FC
۰
۷
Lions FC
Finished
۱۵:۰۰
Austria Amateur
Wiener Stadtliga
FV Austria XIII
۱
۲
Gersthofer SV
Finished
۲۰:۳۰
SV Donau
-
-
Iss Admira
Cancelled
۲۰:۳۰
Gerasd. Stammersd.
۳
۲
SV Wienerberg 1921
Finished
۲۲:۰۰
Russia
Saint Petersburg First League
Tsarskoye Selo
۱
۵
Sertolovo
Finished
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Oberliga Steiermark Mitte
SV STRASS
۰
۰
SV Frauental
Finished
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Landesliga Steiermark
TUS Heiligenkreuz
۱
۴
ASK Voitsberg
Finished
۲۱:۳۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Laanemaa JK Haapsalu
۶
۱
Turi JK Ganvix
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Rudar Velenje
۰
۱
ND Gorica
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Lasnamae FC Ajax
۰
۶
Tallinna JK Legion
Finished
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Kärnten Unterliga Ost
ASK Klagenfurt
۴
۱
FC Poggersdorf
Finished
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Tirol Liga
Union Innsbruck
۰
۵
Zirl
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Premium Liiga
Viljandi JK Tulevik
۱
۱
Paide Linnameeskond
Finished
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Kärntner Liga
SAK Klagenfurt
۰
۲
ATUS Ferlach
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
FC Astra Giurgiu
۲
۲
FC Petrolul Ploiesti
Finished
۱۹:۳۰
Gloria Popesti Leordeni
۵
۱
Concordia Chiajna II
Finished
۱۹:۳۰
CS Viitorul Domnesti
-
-
Csm Flacara Moreni
Cancelled
۱۹:۳۰
Atletic Bradu
۲
۴
Acsf Vointa Turnu Magurele
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 1
CS Aerostar Bacau
۱
۰
FC Otelul Galati
Finished
۱۹:۳۰
SC Municipal Petrotub Roman
۴
۰
CSM Pascani
Finished
۱۹:۳۰
Ukraine
Druga Liga
Sudnobudivnyk Mykolaiv
۱
۲
FC Ingulets-2
Finished
۱۹:۳۰
Poland
III Liga
SKS Baltyk Gdynia
۳
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۹:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 1
Poxyt
۴
۲
FC Espoo 2
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
Gaz Metan Medias II
۰
۶
FC Avrig
Finished
۱۹:۳۰
Unirea Alba Iulia
۳
۲
CS Iernut
Finished
۱۹:۳۰
CS Avantul Reghin
۱
۴
FC Universitatea Cluj
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
AFC Hermannstadt 2
۹
۰
International Balesti
Finished
۱۹:۳۰
National Sebis
۳
۰
Acso Filiasi
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
SC FC Voluntari II
۲
۱
Csa Axiopolis Cernavoda
Finished
۱۹:۳۰
Fotbal Club Fcsb Sa 2
۵
۰
Acs Olimpia 2010 Ramnicu Sarat
Finished
۱۹:۳۰
Sportul Chiscani
۲
۰
Acs Victoria Traian
Finished
۱۹:۳۰
Ukraine
Vyscha League Chernivtsi Region
Fc Dragush Vode
۰
۲
MSK Kitsman
Finished
۱۹:۰۰
Turkey Amateur
2. Lig, Playoffs
Guemueshanespor
۱
۴
Sakaryaspor
Finished
۱۷:۳۰
Afjet Afyonspor
۰
۱
Keciorengucu
Finished
۲۰:۳۰
Uzbekistan
Pro League
FK Gijduvon
۳
۱
FK Khotira-79 Uychi
Finished
۱۷:۰۰
Australia
U20 Victoria Premier League
Pascoe Vale SC
-
-
Oakleigh Cannons FC
Cancelled
۱۲:۴۵
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
Barcelona Esportivo
۱
۲
Mauaense
Finished
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید