0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
FA Cup
Chelsea FC
۱
۰
Manchester United
Finished
۲۰:۴۵
France
Ligue 1
SM Caen
۰
۰
Paris Saint Germain
Finished
۲۳:۳۰
Olympique Marseille
۲
۱
SC Amiens
Finished
۲۳:۳۰
Olympique Lyonnais
۳
۲
OGC Nice
Finished
۲۳:۳۰
ES Troyes AC
۰
۳
AS Monaco
Finished
۲۳:۳۰
FC Metz
۰
۴
FC Girondins Bordeaux
Finished
۲۳:۳۰
AS Saint Etienne
۵
۰
OSC Lille
Finished
۲۳:۳۰
FC Toulouse
۲
۱
EA Guingamp
Finished
۲۳:۳۰
FC Stade Rennes
۱
۱
HSC Montpellier
Finished
۲۳:۳۰
FC Nantes
۱
۰
Racing Strasbourg
Finished
۲۳:۳۰
Dijon Fco
۲
۱
Angers Sco
Finished
۲۳:۳۰
Spain
LaLiga
FC Sevilla
۱
۰
CD Alaves
Finished
۲۱:۰۰
CF Malaga
۰
۱
CF Getafe
Finished
۲۱:۰۰
RC Celta De Vigo
۴
۲
UD Levante
Finished
۱۵:۳۰
Union Deportiva Las Palmas
۱
۲
Girona CF
Finished
۲۱:۰۰
CF Villarreal
۲
۲
Real Madrid
Finished
۲۳:۱۵
CD Leganes
۳
۲
Real Betis Balompie
Finished
۱۸:۴۵
Turkey
Super Lig
Besiktas JK
۵
۱
Sivasspor
Finished
۲۰:۳۰
Fenerbahce
۳
۲
Atiker Konyaspor 1922
Finished
۲۰:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۳
۲
Kasimpasa
Finished
۲۰:۳۰
Goztepe Izmir
۰
۱
Galatasaray
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie A
Juventus Turin
۲
۱
Hellas Verona
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
Super League
FC Basel
۲
۲
FC Luzern
Finished
۲۱:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۱
۲
Young Boys Bern
Finished
۲۱:۳۰
FC St. Gallen
۰
۳
FC Lausanne-Sport
Finished
۲۱:۳۰
FC Lugano
۱
۱
FC Zurich
Finished
۲۱:۳۰
FC Thun
۱
۴
FC Sion
Finished
۲۱:۳۰
Scotland
Scottish Cup
Celtic Glasgow
۲
۰
Motherwell FC
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
1. HNL
GNK Dinamo Zagreb
۳
۱
Inter Zapresic
Finished
۲۱:۳۰
HNK Rijeka
۳
۱
HNK Hajduk Split
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Eredivisie, Europa League Playoffs
FC Utrecht
۱
۲
Vitesse Arnhem
Finished
۲۳:۱۵
Japan
J.League
Shonan Bellmare
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۰
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۰۹:۳۰
Yokohama F Marinos
۵
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۹:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Kairat Almaty
۲
۰
Shakhtyor Karagandy
Finished
۱۶:۳۰
FC Astana
۳
۱
FK Aktobe
Finished
۱۵:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۰
۰
FK Atyrau
Finished
۱۵:۳۰
FC Irtysh Pavlodar
۵
۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
Finished
۱۴:۳۰
FK Akzhayik Uralsk
۲
۰
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۶:۳۰
FC Ordabasy
۰
۱
Tobol Kostanay
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
1. Liga
FC Viktoria Plzen
۲
۱
FK Teplice
Finished
۱۸:۳۰
Sparta Prague
۱
۰
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۸:۳۰
SK Slavia Prague
۱
۳
FK Jablonec
Finished
۱۸:۳۰
MFK Karvina
۰
۰
Banik Ostrava
Finished
۱۸:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۰
۰
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۸:۳۰
1 FC Slovacko
۱
۱
FC Fastav Zlin
Finished
۱۸:۳۰
FK Mlada Boleslav
۱
۰
FK Dukla Prague
Finished
۱۸:۳۰
FC Slovan Liberec
۱
۰
Bohemians 1905
Finished
۱۸:۳۰
Belarus
Cup
BATE Borisov
۲
۳
FC Dinamo Brest
Finished
۲۰:۰۰
Ecuador
Serie A, Primera Etapa
Barcelona SC
۰
۲
Guayaquil City FC
Finished
۰۴:۴۵
CSD Macara
۱
۱
Deportivo Cuenca
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Goias GO
۱
۱
Guarani SP
Finished
۰۲:۴۵
Figueirense SC
۱
۳
Fortaleza CE
Finished
۰۵:۰۰
Spain
LaLiga 2
Lorca FC
۱
۵
Real Valladolid
Finished
۲۳:۰۰
Real Oviedo
۲
۱
Sevilla Atletico
Finished
۱۸:۳۰
Granada CF
۱
۰
CF Reus Deportiu
Finished
۲۳:۰۰
Gimnastic De Tarragona
۵
۳
Cultural Leonesa
Finished
۱۸:۳۰
China
Chinese Super League
Guangzhou R&f FC
۱
۱
Henan Jianye
Finished
۱۶:۰۵
Changchun Yatai
۰
۲
Beijing Guoan FC
Finished
۱۲:۰۰
Hebei China Fortune
۲
۱
Chongqing Lifan
Finished
۱۶:۰۵
Thailand
Thai League 1
AIR Force United FC
۰
۱
Bangkok United
Finished
۱۶:۳۰
Ratchaburi FC
۳
۲
Police Tero FC
Finished
۱۷:۳۰
Nakhon Ratchasima FC
۰
۱
Chonburi FC
Finished
۱۵:۱۵
Algeria
Ligue 1
CS Constantine
۰
۰
Paradou AC
Finished
۰۲:۰۰
US Biskra
۲
۰
USM EL Harrach
Finished
۱۹:۳۰
USM Alger
۱
۲
USM Blida
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ES Setif
۰
۰
USM Bel Abbes
Finished
۱۹:۳۰
MC Oran
۲
۱
JS Kabylie
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Olympique Medea
۳
۱
NA Hussein Dey
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CR Belouizdad
۱
۲
DRB Tadjenanet
Finished
۱۹:۳۰
MC Alger
۱
۴
JS Saoura
Finished
۱۹:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Gyeongnam FC
۰
۱
Gangwon FC
Finished
۰۹:۳۰
Jeonnam Dragons
۱
۱
Daegu FC
Finished
۱۱:۳۰
Sweden
Allsvenskan
IFK Norrkoeping
۴
۲
Dalkurd FF
Finished
۲۰:۳۰
GIF Sundsvall
۲
۳
Ostersunds FK
Finished
۱۸:۳۰
IK Sirius FK
۱
۱
Trelleborgs FF
Finished
۱۸:۳۰
Serbia
Superliga, Championship Round
FK Crvena Zvezda
۵
۱
FK Vozdovac
Finished
۲۲:۳۰
Japan
J.League 2
Omiya Ardija
۰
۲
FC Gifu
Finished
۱۱:۳۰
USA
Major League Soccer
New York City FC
۴
۰
Colorado Rapids
Finished
۲۱:۳۰
Portland Timbers
۲
۱
Los Angeles FC
Finished
۲۳:۳۰
Toronto FC
۲
۱
Orlando City SC
Finished
۰۴:۳۰
Uruguay
Primera Division, Intermedio, Serie A
Club Nacional De Football
۱
۱
Liverpool Montevideo
Finished
۲۳:۳۰
Rampla Juniors
۲
۳
Montevideo Wanderers
Finished
۲۲:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League Reserve
Murwillumbah
۰
۳
Burleigh Heads Reserve
Finished
۰۷:۱۵
Belgium
First Division A, Playoffs 2B
ST. Truidense VV
۱
۱
Sporting Lokeren
Finished
۲۲:۳۰
KV Oostende
۳
۱
Royal Antwerp FC
Finished
۲۲:۳۰
Kfco Beerschot Wilrijk
۳
۱
AS Eupen
Finished
۲۲:۳۰
Poland
III Liga
LKP Motor Lublin
۰
۱
Wisla Sandomierz
Finished
۲۱:۳۰
Legia II Warszawa
۰
۱
Nowe Miasto Lubawskie
Finished
۱۴:۳۰
Podhale Nowy Targ
۴
۱
Orleta Radzyn Podlaski
Finished
۱۵:۳۰
Lithuania
A Lyga
Vmfd Zalgiris
۳
۱
FK Atlantas Klaipeda
Finished
۱۴:۳۰
Chile
Primera Division
Universidad De Chile
۱
۲
Palestino
Finished
۰۴:۳۰
Deportes Union La Calera
۴
۰
CD O'Higgins
Finished
۲۳:۳۰
Deportes Iquique
۱
۱
Audax Italiano La Florida
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Newell'S Old Boys
۲
۰
Deportivo Rincon
Finished
۰۴:۴۰
Velez Sarsfield
-
-
Central Cordoba Sde
Cancelled
۰۱:۳۵
Ukraine
Premier League, Championship round
Dynamo Kiev
۲
۱
Shakhtar Donetsk
Finished
۲۱:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Asan Mugunghwa FC
۰
۱
Daejeon Citizen FC
Finished
۱۴:۳۰
Bucheon FC 1995
۰
۳
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Victoria NPL2, East
Eastern Lions SC
۰
۰
Nunawading City
Finished
۰۹:۳۰
Hong Kong
Sapling Cup
Wofoo Tai PO
۱
۲
Kitchee SC
Finished
۱۱:۳۰
Morocco
Botola
AS Far Rabat
۱
۰
OCK Olympique De Khouribga
Finished
۰۲:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Jindrichuv Hradec
۱
۲
Zelec
Finished
۱۳:۰۰
Bosonohy
۳
۲
FC Sparta Brno
Finished
۱۳:۰۰
Tatran Brno Bohunice
۳
۱
FC Svratka Brno
Finished
۱۲:۴۵
Roznov Pr
۲
۲
SK Batov 1930
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Copa Del Rey Juvenil
Real Betis
۰
۲
FC Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Vallecano
۲
۱
Tenerife
Finished
۱۵:۳۰
Russia
Moscow Region Championship
Zvezda Zvenigorod
۵
۳
Ssh Odintsovo
Finished
۱۳:۳۰
Nara Club
-
-
FK Krasnoznamensk
Finished
۱۳:۳۰
Olympik Mytishchi
-
-
Olimp Khotkovo
inprogress
۱۳:۳۰
Dussh Krasnoznamensk
-
-
Smerch Zvenigorod
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Volokolamsk
-
-
Gorky-2 Odintsovo
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Fiztekh Dolgoprudny
-
-
Antey Zaprudnya
inprogress
۱۶:۳۰
Vibor Odintsovo
-
-
FC Odintsovo
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Israel
U19 Premier Division 1
Maccabi Tel Aviv
۳
۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon
-
-
Hapoel Raanana
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Beitar Jerusalem
-
-
Maccabi Petah Tikva
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Ireland
First Division
Longford Town
۱
۱
Shelbourne Dublin
Finished
۲۳:۰۰
Australia
FFA Cup, Preliminary Round, Western Australia
ECU Joondalup
۵
۰
Forrestfield United
Finished
۱۱:۳۰
Floreat Athena
۱
۱
Perth SC
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Hills United FC Brumbies
۱
۱
Northern Tigers
Finished
۱۳:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Kohtla-Jarve JK Jarve
۲
۲
FC Nomme United
Finished
۱۴:۳۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Fenerbahce
۱
۳
Atiker Konyaspor 1922
Finished
۱۶:۳۰
Istanbul Basaksehir
۰
۱
Kasimpasa
Finished
۱۶:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
Ayacucho FC
۱
۲
Comerciantes Unidos
Finished
۰۰:۳۰
Sport Huancayo
۱
۱
Real Garcilaso
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Binacional
۰
۰
Deportivo Municipal
Finished
۲۲:۳۰
Finland
Ykkonen, Women
Hps
۳
۲
RoPS
Finished
۱۴:۳۰
Singapore
Premier League
Balestier Khalsa FC
۲
۱
Home United FC
Finished
۱۷:۰۰
Hougang United FC
۱
۲
Young Lions
Finished
۱۷:۰۰
Ireland
Premier Division
Sligo Rovers
۰
۰
Shamrock Rovers
Finished
۲۳:۱۵
Kazakhstan
First Division
FK Bulat-Amt Temirtau
۱
۳
FK Kairat Akademija Almaty
Finished
۱۴:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Torpedo Minsk
۰
۱
FC Smolevichi
Finished
۱۵:۰۰
Taiwan
Intercity League
Tatung FC
۴
۱
Tainan City FC
Finished
۱۲:۳۰
Serbia
U19 Serbian League
FK Napredak Krusevac
۰
۲
FK Crvena Zvezda
Finished
۱۳:۳۰
Russia
Saint Petersburg First League
Pobeda
۰
۳
Leningrad
Finished
۱۴:۳۰
Ekran-Dina
۲
۳
Apollo
Finished
۱۴:۴۵
Severo-Zapad
۲
۰
Druzhba-MCC
Finished
۱۶:۳۰
Kolomyagi-47
۳
۰
Konstantinovskoye-Okrug
Finished
۱۶:۳۰
Akvilon
۳
۵
FK KF
Finished
۲۲:۰۰
Estonia
Cup, Women
Tartu SK 10 Premium
۰
۷
Tallinna FC Flora
Finished
۱۴:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga West
USK Anif
۲
۴
FC Wacker Innsbruck (A)
Finished
۱۶:۳۰
TSV St. Johann
۱
۱
FC Dornbirn 1913
Finished
۱۵:۳۰
FC Hard
۲
۲
SV Woergl
Finished
۱۷:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۳
۰
FC Alberschwende
Finished
۱۹:۳۰
SCR Altach (A)
۳
۰
SV Seekirchen
Finished
۱۹:۳۰
SV Wals-Grünau
۵
۰
FC Kufstein
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Kitzbuehel
۴
۲
VfB Hohenems
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera C
Deportivo Armenio
۱
۲
Berazategui
Finished
۲۳:۰۰
Deportivo Merlo
۲
۰
Canuelas FC
Finished
۲۳:۰۰
Deportivo Laferrere
۳
۲
Sportivo Italiano
Finished
۲۳:۰۰
Justo Jose de Urquiza
۲
۰
El Porvenir
Finished
۲۳:۰۰
San Martin de Burzaco
۰
۰
Lujan
Finished
۲۳:۰۰
Excursionistas
۱
۰
Sportivo Barracas Bolivar
Finished
۲۳:۰۰
Mutual Leandro Niceforo Alem
۰
۰
Ituzaingo
Finished
۲۳:۰۰
CS Dock Sud
-
-
Central Cordoba de Rosario
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Argentino de Quilmes
۳
۱
Defensores Unidos
Finished
۲۳:۰۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Maribor Piv Lasko
۲
۳
NK Olimpija Ljubljana
Finished
۲۳:۰۰
Triglav Kranj
۰
۲
Aluminij Kidricevo
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
Atletico Belo Horizonte MG
۱
۰
Cruzeiro MG
Finished
۲۳:۳۰
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
Maardu Linnameeskond II
۱
۲
FC Ararat
Finished
۱۴:۳۰
Pohja-Tallinn JK Volta
۵
۰
Tartu FC Santos II
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
Superettan
Falkenbergs FF
۰
۰
Norrby IF
Finished
۱۸:۳۰
Degerfors IF
۲
۲
IK Brage
Finished
۱۸:۳۰
Varbergs Bois
۱
۲
Östers IF
Finished
۲۰:۳۰
IK Frej Taby
۲
۱
Landskrona Bois
Finished
۲۰:۳۰
Poland
I Liga
Miedz Legnica
۲
۰
Pogon Siedlce
Finished
۲۲:۳۰
Stal Mielec
۲
۲
Drutex-Bytovia
Finished
۲۲:۳۰
GKS Katowice
۱
۲
GKS Tychy
Finished
۱۷:۳۰
Wigry Suwalki
۱
۲
Stomil Olsztyn SA
Finished
۱۸:۳۰
MKS Chojniczanka Chojnice
۳
۰
Chrobry Glogow
Finished
۲۰:۳۰
Zaglebie Sosnowiec
۲
۰
Podbeskidzie Bielsko Biala
Finished
۲۰:۳۰
Rakow Czestochowa
۰
۰
Olimpia Grudziadz
Finished
۲۱:۵۱
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
SE Itapirense SP
۱
۲
Francana
Finished
۲۳:۳۰
Sao Jose SP
۲
۰
Flamengo SP
Finished
۰۴:۰۰
Jabaquara
۱
۱
Itararé
Finished
۲۲:۳۰
Amparo
۰
۱
União Futebol Clube
Finished
۲۲:۳۰
Guarulhos
۲
۰
CA Joseense
Finished
۱۷:۳۰
CA Mogi Das Cruzes SP
-
-
Paulista FC SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Denmark
Superligaen, European Playoffs
Aarhus GF
۲
۲
Sonderjyske
Finished
۱۸:۳۰
Germany
DFB Pokal
FC Bayern Munich
۱
۳
Eintracht Frankfurt
Finished
۲۲:۳۰
Ukraine
Druga Liga
Real Pharma Odessa
۱
۰
FC Dnipro
Finished
۱۶:۰۰
Nyva-B Vinnytsya
۰
۱
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Primera B
Santiago Wanderers
۱
۲
Club De Deportes Valdivia
Finished
۰۳:۳۰
CSD Barnechea
۲
۱
Deportes Puerto Montt
Finished
۰۴:۰۰
Philippines
Philippines Football League
JPV Marikina FC
۱
۴
Stallion Laguna FC
Finished
۱۲:۳۰
Romania
Liga 2 Women, Seria West
Piros Security Arad
۹
۲
Olimpic Star Cluj
Finished
۱۴:۳۰
ASA 2013 Targu Mures
-
-
Sporting Lugas
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Algeria
U21 Algerian Ligue 1
US Biskra
۲
۰
USM El Harrach
Finished
۱۵:۳۰
Ukraine
Amateur Championship
Hirnyk Kriviy Rih
۰
۲
Druzhba Novonikolaevka
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Paulista, Women
AD Centro Olimpico
۲
۴
Portuguesa De Desportos SP
Finished
۱۸:۳۰
Gremio Osasco Audax SP
۳
۰
Ass. Desp. Embu Artes
Finished
۲۲:۳۰
SAO Jose Dos Campos SP
۳
۳
Corinthians SP
Finished
۲۲:۳۰
Poland
Ekstraklasa, Women
Gornik Leczna
۰
۲
Czarni Sosnowiec
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
Superliga, Relegation round
FC Nitra
۵
۲
FK Senica
Finished
۱۹:۳۰
1. FC Tatran Presov
۲
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۹:۳۰
FK Zeleziarne Podbrezova
۱
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam
۲
۳
ASV de Dijk
Finished
۲۰:۳۰
VV IJsselmeervogels
-
-
Achilles '29
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Rijnsburgse Boys
۳
۲
Gvvv
Finished
۲۰:۳۰
Amsterdam FC
۱
۱
Kozakken Boys
Finished
۲۰:۳۰
De Treffers
۱
۲
Excelsior Maassluis
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
U19 Division 2
Cf Benfica
۳
۳
Electrico FC
Finished
۲۰:۳۰
Uruguay
Primera Division, Intermedio, Serie B
Defensor Sporting
۱
۰
CA Progreso
Finished
۲۲:۳۰
Torque
۰
۱
Boston River
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Primera B, Promotion Playoffs
UAI Urquiza
۰
۰
CA Defensores De Belgrano
Finished
۲۰:۳۵
Turkey
1. Lig, Playoffs
Gazisehir Gaziantep FK
۰
۰
Erzurum Büyüksehir Belediyesi Spor
Finished
۲۳:۰۰
Moldova
Divizia Nationala
CS Petrocub
۱
۰
FC Sheriff Tiraspol
Finished
۲۱:۰۰
Finland
U20 SM
FC Inter Turku
۱
۲
TPS Turku
Finished
۱۶:۱۰
Ukraine
Premier League, Relegation round
FC Oleksandria
۲
۰
Olimpik Donetsk
Finished
۱۸:۳۰
Chernomorets Odessa
۱
۰
FC Zirka Kropyvnytskyi
Finished
۱۸:۳۰
Karpaty Lviv
۳
۰
Stal Kamyanske
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Republic of Bashkortostan Championship
Sterlitamak-2
۳
۳
Spartak Tuimazy
Finished
۱۶:۳۰
Latvia
Sieviesu Futbola Liga, Women
Riga United FC
۲
۲
FK Liepaja
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
2nd Division, Relegation Group
B 93 Kopenhagen
۳
۱
Dalum IF
Finished
۱۵:۳۰
IF Lyseng
۰
۳
Hillerod
Finished
۱۶:۳۰
Naesby BK
۴
۱
Aarhus Fremad
Finished
۱۶:۳۰
Greve Fodbold
۵
۴
VSK Arhus
Finished
۱۶:۳۰
Brønshøj BK
۶
۱
HIK Hellerup
Finished
۱۷:۳۰
Odder Igf
۱
۱
AB Gladsaxe
Finished
۱۷:۳۰
Australia
U20 Victoria Premier League
Northcote City SC
۲
۰
Dandenong Thunder U20
Finished
۰۷:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Avaldsnes
۲
۰
Trondheims-Orn
Finished
۱۷:۳۰
Sandviken
۳
۰
Valerenga
Finished
۱۶:۳۰
Klepp
۲
۱
ROA
Finished
۱۷:۳۰
Stabaek
۵
۰
Lyn
Finished
۱۷:۳۰
Arna-Bjørnar
۰
۱
LSK Kvinner
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
Superliga, Championship round
MFK Ruzomberok
۰
۴
FK Dac 1904 Dunajska Streda
Finished
۱۹:۳۰
SK Slovan Bratislava
۳
۲
MSK Zilina
Finished
۱۹:۳۰
FC Spartak Trnava
۰
۲
AS Trencin
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
NB I
Balmazujvaros Sport Kft
۴
۰
Debreceni VSC
Finished
۱۹:۳۰
SC Vasas Budapest
۰
۳
Videoton FC
Finished
۱۹:۳۰
Puskas Akademia
۱
۲
Mezokovesd Zsory
Finished
۱۹:۳۰
Diosgyori Vtk
۱
۰
Paksi FC
Finished
۱۹:۳۰
Szombathelyi Haladas
۱
۱
Ujpest FC
Finished
۱۹:۳۰
Budapest Honved FC
۱
۱
Ferencvarosi TC
Finished
۲۲:۰۰
Poland
Ekstraklasa, Relegation Round
Cracovia Krakow
۱
۴
Pogon Szczecin
Finished
۲۰:۳۰
Lechia Gdansk
۱
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۲۰:۳۰
Arka Gdynia
۰
۱
Slask Wroclaw
Finished
۲۰:۳۰
Piast Gliwice
۴
۰
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Finished
۲۰:۳۰
Bulgaria
First Professional League, Europa League Playoffs
Lokomotiv 1926 Plovdiv
۲
۱
Cherno More Varna
Finished
۲۱:۱۵
Italy
Supercoppa Serie C
AS Livorno
۳
۱
US Lecce
Finished
۲۳:۰۰
Qatar
Emir Cup
Al Rayyan SC
-
-
AL Duhail SC
Finished
۲۳:۴۵
International Clubs
Club Friendly Games, Women
UD San Antonio Pilar
۱
۱
AD Anaza
Finished
۲۲:۳۰
AO Iason Iliou
۳
۱
AE Zografou Athina
Finished
۲۰:۰۰
China
China League 1
Yanbian Funde FC
۱
۲
Zhejiang Greentown FC
Finished
۱۲:۰۰
Qingdao Huanghaizhiyao
-
-
Meizhou Meixian Techand FC
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Shanghai Shenxin
۴
۳
Liaoning Shenyang Whowin
Finished
۱۶:۰۰
Australia
Gold Coast Veto League 1 Reserve
Musgrave Reserves
-
-
Southport Reverse
Finished
۰۸:۱۵
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
FK Sergiev Posad
-
-
Lobnya
Finished
۱۹:۳۰
Peresvet Podolsk
۰
۲
Kvant Obninsk
Finished
۱۹:۳۰
Ukraine
Vyscha League Khmelnytskyi Region
MFK Slavuta
-
-
Fortetsya Kamyanets-podilskiy
inprogress
۱۸:۳۰
Fc Dunaivci
-
-
Iskra Teofipol
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Norway
2nd Division, Group 1
Asker
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۱۸:۳۰
Grorud IL
۲
۰
Nybergsund
Finished
۱۸:۳۰
Moss FK
۲
۱
Fram Larvik
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
Divize E
FC Msa Dolni Benesov
۴
۲
FK Jesenik
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
Csm Lugoj
۱
۲
Acs Sirineasa
Finished
۱۹:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Premijer Liga, Championship Round
FK Zeljeznicar
۲
۱
FK Sarajevo
Finished
۱۹:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Premijer Liga, Relegation Round
NK Vitez
۱
۲
NK Gosk Gabela
Finished
۱۹:۳۰
Borac Banja Luka
۲
۰
Sloboda Tuzla
Finished
۱۹:۳۰
Mladost Doboj Kakanj
-
-
NK Celik Zenica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Landesliga Niederösterreich
SC Retz
۱
۰
SCU Ardagger
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie C, Girone C, Relegation Playoffs
Racing Fondi
۲
۲
Paganese Calcio 1926
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
3. SNL
FC Lenart
۱
۳
Sampion Celje
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Serie C, Girone A, Relegation Playoffs
Cuneo
۱
۰
US Gavorrano
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
1. Slovenska Mladinska Liga
NK Interblock
۲
۰
Nd Gorica
Finished
۲۰:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura Playoffs
Deportivo Sanarate
۱
۱
CSD Xelaju MC
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
U20 Gaucho
Ivoti RS
۱
۳
EC Sao Jose RS
Finished
۲۲:۳۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Nacional de Montevideo
-
-
Atenas de San Carlos
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Romania
Liga 1, Relegation round
CS Concordia Chiajna
۰
۴
Dinamo Bucuresti
Finished
۲۳:۱۵
Paraguay
Primera Division, Apertura
General Diaz
۱
۰
Deportivo Santani
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie C, Girone B, Relegation Playoffs
Vicenza Calcio
۲
۱
Santarcangelo Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League
Murwillumbah
-
-
Burleigh Heads
inprogress
۰۹:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persipura Jayapura
۶
۰
Madura United
Finished
۱۶:۰۰
Persebaya Surabaya
-
-
Persib Bandung
Cancelled
۱۸:۰۰
PSM Makassar
۱
۰
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۸:۰۰
Australia
Gold Coast Veto League 1
Musgrave
-
-
Southport
inprogress
۱۰:۳۰
Georgia
U19 Soccer League
FC Kolkheti-1913 Poti
-
-
FC Dinamo Batumi
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
FC Gagra
-
-
Wit Georgia Tbilisi
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Dila Gori
۲
۸
Locomotive Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
Australia
U20 Victoria Premier League 2
ESL
-
-
Nunawading City
بازی شروع نشده است
۰۷:۳۰
Czech Republic
Divize B
N. Byskovice
-
-
Hostoun
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۵
Vietnam
V-League
SHB DA Nang
۳
۰
TP HO Chi Minh
Finished
۱۴:۳۰
Becamex Binh Duong
۲
۱
Vicem Hai Phong
Finished
۱۴:۳۰
XO SO Kien Thiet Can Tho
۲
۲
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
2nd Division, Championship Group
Kolding IF
۰
۰
Hvidovre IF
Finished
۱۵:۳۰
BK Frem
۱
۱
Marienlyst
Finished
۱۷:۳۰
FC Sydvest 05 Tonder
۱
۳
Naestved BK
Finished
۱۷:۳۰
Skovshoved IF
۳
۱
Ringkobing IF
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga 1, Women
Css Targoviste
۱۱
۱
Acs Heniu Prundu Bargaului
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
IFK Kalmar
۲
۳
Djurgardens IF Dff
Finished
۱۶:۱۵
IF Limhamn Bunkeflo
۱
۰
Linkopings FC
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Cup
FCI Levadia Tallinn
۱
۰
FC Flora Tallinn
Finished
۱۷:۳۰
Norway
2nd Division, Group 2
Kjelsas
۲
۱
Vard Haugesund
Finished
۱۶:۳۰
Arendal
۲
۰
Egersund
Finished
۱۸:۳۰
Flekkeroy
۳
۱
Kfum Oslo
Finished
۱۸:۳۰
Nardo
۱
۲
Stjordals/Blink
Finished
۱۸:۳۰
Brattvag
۱
۲
Bryne FK
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Republic of Tatarstan Championship
Kamaz
-
-
Rubin Youth
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
U20 Campeonato Mineiro Juniores
Villa Nova/mg
۴
۰
Uniao Mg
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Campionato Nazionale Dante Berretti
Rende Calcio 1968
۳
۳
Paganese Calcio 1926
Finished
۱۷:۳۰
SS Monza 1912
۳
۱
Bassano Virtus 55
Finished
۱۷:۳۰
Santarcangelo
۲
۰
US Citta Di Pontedera
Finished
۱۷:۳۰
Ukraine
Vyscha League Kirovohrad Region
FC Olexandria-Ametist
-
-
FC Ingul-Agro-Lend
inprogress
۱۷:۳۰
Georgia
National League
FC Samtredia
۱
۲
FC Dinamo Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
Kolkheti 1913 Poti
۲
۰
FC Sioni Bolnisi
Finished
۲۱:۰۰
Germany Amateur
DFB Pokal, Women
VfL Wolfsburg
۰
۰
FC Bayern Munich
Finished
۱۷:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Drumcondra FC
۰
۱
Newbridge Town FC
Finished
۲۳:۲۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید